BUDMAT

Ocelové krytiny ve tvaru tašek jsou vyrobeny převážně z kvalitní švédské pozinkované oceli (Z=275g/m²) s konečnou povrchovou úpravou polyester, polymat, NOVA, NOVAmat. Střešní krytina Bud Mat vyřazuje svou elegancí, můžete si vybrat různou paletu barev .

Krytina Bud Mat dodává na trh čytři různé druhy profilů krytiny:

Tašková tabule SARA

Lehká střešní krytina SARA – je vyrobena z nejkvalitnější švédské oceli u světového lídra na trhu koncernu Tunnplat.

Střešní krytina SARA je určena pro bytové a veřejné objekty. Je dokonalá pro nové i rekonstruované objekty.

Lehká střešní krytina SARA – je standardně vyráběna ve třech povrchových úpravách – polyester lesk, polyester mat a NOVA P 50 a třiceti barevných odstínech. K této střešní krytině patří i komplexní systém doplňků, dotvářejících detaily střech.

Při dodržení správné technologie pokládání uvedené v montážním návodu je poskytnuta záruka: 10 let na polyester lesk, mat a 15 let na povrch NOVA P 50.

Tašková tabule ZEFIR

Lehká střešní krytina ZEFIR – je jedno z ekonomických řešení použití střešní krytiny. Základem krytiny je podle typu povrchové úpravy vysoce kvalitní ocelový plech koncernu Tunnplat.

Lehká střešní krytina ZEFIR – je standardně vyráběna ve třiceti barevných odstínech a dvou povrchových úpravách – polyester lesk a polyester mat. Její charakteristický tvar a celkový dojem připomínající klasickou pálenou tašku ji určuje jako velmi vhodnou střešní krytinu nejen na novostavby, ale i pro rekonstrukce běžných rodinných domů a komerčních staveb.

Při dodržení správné technologie pokládání uvedené v montážním návodu je poskytnuta záruka: 10 let na polyester lesk a polyester mat.

Tašková tabule ARIA

Lehká střešní krytina ARIA – je standardně vyráběna ve třiceti barevných odstínech a dvou povrchových úpravách – polyester lesk a polyester mat.

Její charakteristický tvar a celkový dojem připomínající klasickou pálenou tašku ji určuje jako velmi vhodnou střešní krytinu nejen na novostavby, ale i pro rekonstrukce běžných rodinných domů a komerčních staveb.

Při dodržení správné technologie pokládání uvedené v montážním návodu je poskytnuta záruka: 10 let na polyester lesk a polyester mat.

Tašková tabule WENUS

WENUS – moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Tato střešní krytina je vhodná nejen na novostavby, ale i pro rekonstrukce jak běžných rodinných domů a jiných občanských staveb, tak i historických objektů.

Svou nízkou hmotností šetří náklady na konstrukci krovu, manipulaci, přepravu. Pouhá 1/10 hmotnosti oproti konvenčním páleným krytinám má pozitivní dopad na výši celkového rozpočtu.

Lehká střešní krytina WENUS – je vyrobena z nejkvalitnější švédské oceli u světového lídra na trhu – koncernu Tunnplat. Vzhledem k zastoupení nejmodernějších technologií při výrobě této lehké střešní krytiny umožňuje použití této krytiny v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Lehká střešní krytina WENUS – je standardně vyráběna ve třech povrchových úpravách – polyester lesk, polyester mat a NOVA P 50 a třiceti barevných odstínech.

K této střešní krytině patří i komplexní systém doplňků, dotvářejících detaily střech. Při dodržení správné technologie pokládání uvedené v montážním návodu je poskytnuta záruka 15 let.